Junior Entry List

Posted on April 19, 2017 | Filed Under Earlier Results 

No Name Cat Club
1 Annison Samuel U09 B Calder Valley
2 Ashworth Tom U09 B Ambleside
3 Baxter Harvey U09 B U/A
4 Beetham Harry U09 B Keswick
5 Beetham Tom U09 B Keswick
6 Bishop Hugo U09 B Wharfedale
7 Brown Zack U09 B Northern Fells
8 Davison Luke U09 B CFR
9 Dixon Magnus U09 B CFR
10 Garry Samuel U09 B Keswick
11 Giles Samuel U09 B Bowland
12 Golden Jimmy U09 B Buxton AC
13 Graham Harry U09 B CFR
14 Graham Jamie U09 B Ambleside
15 Grimshaw Ethan U09 B Keswick
16 Grindell Joe U09 B U/A
17 Hazelhurst Henry U09 B Buxton AC
18 Heron Lucas U09 B U/A
19 Hood Daniel U09 B Barlick Fell Runners
20 Jewell Rudi U09 B CFR
21 Sanderson Carl U09 B U/A
22 Standish Wynn U09 B Calder Valley
23 Vincent Lloyd U09 B U/A
24 Vincent Morgan U09 B U/A
25 Wills Magnus U09 B U/A
50 Buckley Bethan U09 G Keighley and Craven
51 Coates Alaana U09 G Ambleside
52 Duxbury Ruby U09 G Ambleside
53 Evans Tess U09 G Helm Hill
54 Golden Molly U09 G Buxton AC
55 Harrison Annie U09 G Border Harriers
56 Haygarth Elsie U09 G Rossendale
57 Jebb Isla U09 G Helm Hill
58 Jebb Millie U09 G Helm Hill
59 Midgley Alice U09 G Keighley and Craven
60 Quinn Lucy U09 G Esk Valley
61 Ranner Emmy U09 G Helm Hill
62 Stone Scarlett U09 G Keswick
63 Swarbrick Bethany U09 G CFR
64 Wright Isabella U09 G Wharfedale
65 Dixon Sarah U09 G Ambleside
100 Archer Jonathan U11 B Ilkley
101 Ashworth Rowan U11 B Ambleside
102 Bailey Oliver U11 B Mercia
103 Billington Lewis U11 B U/A
104 Booth Zander U11 B Keswick AC
105 Carrington Luke U11 B East Cheshire Harriers
106 Coates Theo U11 B Ambleside
107 Dimitrijevic Zak U11 B Keighley & Craven AC
108 Donnelly Campbell U11 B U/A
109 Eggett Joe U11 B Tyne Bridge Harriers
110 Egner Rio U11 B Settle Harriers
111 Evans Jude U11 B Helm Hill
112 Gibbs Marvin U11 B Helm Hill
113 Giles Benjamin U11 B Lancaster and Morecambe AC
114 Giles Nathan U11 B Lancaster and Morecambe AC
115 Graham Alex U11 B Ambleside
116 Greenep Sam U11 B Settle Harriers
117 Hazelhurst Edward U11 B Buxton AC
118 Hodgkinson Ben U11 B Calder Valley
119 Hulley Joel U11 B Stockport Harriers
120 Jackson Samuel U11 B Helm  Hill
121 Jewell Mylo U11 B CFR
122 Kemp Nathan U11 B CFR
123 McFie George U11 B Calder Valley
124 McVey Cal U11 B Ambleside
125 Middleton Theo U11 B Horwich RMI
126 Morton Tom U11 B Pennine
127 Oliver Jack U11 B CFR
128 Oxley Dan U11 B Keswick AC
129 Pickens Charlie U11 B Calder Valley
130 Pickens Ollie U11 B Calder Valley
131 Ranner Leo U11 B Helm Hill
132 Sanderson Jack U11 B Settle Harriers
133 Saunders Joel U11 B Helm Hill
134 Shinn Oscar U11 B Ilkley Harriers
135 Squires Oscar U11 B Hallamshire Harriers
136 Ward Laurence U11 B Hunters Bog Trotters
137 Wightman Micah U11 B Keswick AC
150 Banks Madeleine U11 G Sleaford Striders
151 Buckley Katie U11 G Keighley and Craven
152 Duxbury Emma U11 G Ambleside
153 Edgson Cerys U11 G Sale Harriers
154 Edmondson Jessica U11 G Ambleside
155 Edmondson Lily U11 G Rossendale
156 Evans Joss U11 G Ambleside
157 Hanson Fearne U11 G Calder Valley
158 Midgley Phoebe U11 G Keighley and Craven
159 Newby Pippa U11 G CFR
160 Quinn Sophie U11 G Esk Valley
161 Rawstron Jessica U11 G Otley AC
162 Roberts Neive U11 G Keighley and Craven
163 Smith Hannah U11 G Keighley and Craven
164 Stafford Alice U11 G Keswick
165 Swarbrick Olivia U11 G CFR
166 Whelan Lucy U11 G Buxton AC
167 Willis Betsy U11 G Wharfdale Harriers
168 Young Violet U11 G Rossendale
200 Alcorn Angus U13 B Keswick AC
201 Bowen Harry U13 B Ambleside
202 Brailsford Thomas U13 B Keswick AC
203 Brown Christopher U13 B Clayton-le-Moors
204 Budding Archie U13 B Ilkley Harriers
205 Casey Patrick U13 B Valley FR
206 Coates Cameron U13 B Ambleside
207 Conroy Sam U13 B Keighley and Craven
208 Davison Jude U13 B CFR
209 Dhillon-Downey Kalyan U13 B Keighley and Craven
210 Dixon Jack U13 B Ambleside
211 Doyle George U13 B U/A
212 Duffield Alex U13 B Calder Valley
213 Duffy James U13 B Calder Valley
214 Durkin William U13 B Ambleside
215 Ewbank Harry U13 B Eden Runners
216 Exley-Harper Frank U13 B Ambleside
217 Finlinson Harry U13 B CFR
218 Greenep Ben U13 B Settle Harriers
219 Grundy Benjamin U13 B U/A
220 Guise Luke U13 B Buxton AC
221 Hall William U13 B Calder Valley
222 Harding Archie U13 B Eden Runners
223 Harper Toby U13 B Ambleside
224 Hobbs Joseph U13 B Calder Valley
225 Knowles Rory U13 B Ambleside
226 McAneney Mason U13 B U/A
227 McGlynn Hanley U13 B Keighley and Craven
228 Mills Blake U13 B Keswick AC
229 Mills Evan U13 B Keswick AC
230 Ormrod Joseph U13 B Rossendale
231 Owen Tom U13 B Calder Valley
232 Rhodes Alex U13 B CFR
233 Segger-Staveley Douglas U13 B Settle Harriers
234 Shinn Dylan U13 B Ilkley Harriers
235 Smith Billy U13 B Rossendale
236 Smith Oliver U13 B Kendal AAC
237 Strong Tom U13 B Keighley and Craven
238 Willetts Oliver U13 B Eden Runners
239 Wills Lachlan U13 B Keighley and Craven
250 Autie Jessie U13 G CFR
251 Bishop Hattie U13 G Ilkley Harriers
252 Bradley Emma U13 G Horwich RMI
253 Chamberlain Holly U13 G U/A
254 Coates Lara U13 G Keswick
255 Edgson Akira U13 G Sale Harriers
256 Evans Maesie U13 G Ambleside
257 Handley Katie U13 G Wharfdale Harriers
258 Labbett Tilly U13 G Wharfdale Harriers
259 Lowe Katie U13 G Middlesbrough AC (Mandale)
260 Mahony Charlotte U13 G Rossendale
261 Malcolm Elodie U13 G Helm Hill
262 Matthews Cate U13 G Lancaster & Morecambe
263 Mellor Anne U13 G Keswick
264 Rawstron Charlotte U13 G Otley AC
265 Rylance Sophie U13 G Ambleside
266 Samson Clare U13 G Helm Hill
267 Smith Sarah U13 G Helm Hill
268 Stone Erin U13 G Keswick AC
269 Taylor Evie U13 G Rossendale
270 Whitaker Eve U13 G Harrogate Harriers
271 Wilshaw Lauren U13 G Buxton AC
300 Bradley Thomas U15 B Dark Peak
301 Carnelley Joseph U15 B Bingley Harriers
302 Coates Theo U15 B Keswick
303 Corden Edward U15 B Stockport Harriers
304 Egner John U15 B Settle Harriers
305 Gill Thomas U15 B Stockport Harriers
306 Graham Ben U15 B CFR
307 Harding Charlie U15 B Eden Runners
308 Headley Sam U15 B Keighley and Craven
309 Heneghan Ryan U15 B Rossendale Harriers
310 Hudson Louis U15 B Keighley and Craven
311 Hunter Henry U15 B Helm Hill
312 Kay William U15 B Telford AC
313 Lee Jath U15 B Keighley & Craven AC
314 Liddle Toby U15 B Eden Runners
315 Matthews Alex U15 B Lancaster & Morecambe
316 Middleton Toby U15 B Horwich RMI
317 Midgley Jacob U15 B Keighley and Craven
318 Milliken Lucas U15 B Horwich Harriers
319 Samson Vaughan U15 B Helm Hill
320 Sanders Ollie U15 B Helm Hill
321 Sanderson Daniel U15 B Ambleside
322 Saxon Oliver U15 B Eden Runners
323 Sidaway George U15 B Eden Runners
324 Sidaway Harry U15 B CFR
325 Smith Benjamin U15 B Kendal AAC
326 Smith Jack U15 B Rossendale
327 Smith Jacob U15 B Kendal AAC
328 Stone Sam U15 B Keswick
329 Strong Billy U15 B Keighley and Craven
330 Taylor Jamie U15 B Eden Runners
331 Taylor Joel U15 B Rossendale
332 Umpleby Toby U15 B Kendal AAC
333 Villiers Jack U15 B Barlick Fell Runners
334 Wheelwright Ewan U15 B Halifax Harriers
335 Willis Addison U15 B Wharfedale
336 Wills Hamish U15 B Wharfedale
350 Beardwood Ella U15 G Helm Hill
351 Bergstrand Bethany U15 G Middlesborough AC
352 Conroy Niamh U15 G Keighley and Craven
353 Dimitrijevic Daisy U15 G Keighley & Craven AC
354 Dobson Holly U15 G Ambleside
355 Dorrington Ella U15 G Clayton-le-Moors
356 Edmondson Nell U15 G Rossendale Harriers
357 Gregg Lauryn U15 G Rossendale
358 Hazelhurst Ava U15 G Buxton AC
359 Hulley Esther U15 G Stockport Harriers
360 McFie Ruby U15 G Calder Valley
361 Mitchell Freya U15 G Wharfedale
362 Nicholls Issy U15 G Scarborough AC
363 Peel Emma U15 G Keighley and Craven
364 Pegg Holly U15 G Rossendale
365 Richards Martha U15 G Eden Runners
366 Richardson Isabel U15 G Holmfirth Harriers
367 Roberts Beth U15 G Keighley and Craven
368 Russell Katie U15 G CFR
369 Rylance Chloe U15 G Ambleside
370 Swarbrick Emily U15 G CFR
371 Taylor Anna U15 G CFR
372 Taylor Annabelle U15 G Helm Hill
373 Whelan Amy U15 G Buxton AC
374 Whitaker Alexandra U15 G Harrogate Harriers
375 Wilshaw Heather U15 G Buxton AC
376 Young Daisie U15 G Rossendale
377 Firth Ruby U15 G Bingley Harriers
378 Raven Bernadette U15 G Ilkley Harriers
400 Barrett Tom U17 B Keighley and Craven
401 Bowness Lewis U17 B Helm Hill
402 Buckley Jacob U17 B Buxton AC
403 Edmondson Ben U17 B Ambleside
404 Forrest Benjamin U17 B Rossendale
405 Green Joseph U17 B Tynedale Harriers
406 Hargreaves-Madhas Logan U17 B Wharfedale
407 Holroyd Matthew U17 B Settle Harriers
408 Hudson Joe U17 B Keighley and Craven
409 Humphries Tom U17 B Eden Runners
410 Kirkman Ben U17 B Rossendale Harriers
411 Liddle Joshua U17 B Eden Runners
412 Mamczur  Luke U17 B Buxton AC
413 Mitton Kurtis U17 B Rossendale
414 Peel Arthur U17 B Keighley and Craven
415 Roelants Joshua U17 B Helm Hill
416 Seddon Robert U17 B Horwich RMI
417 Segger-Staveley Sebastian U17 B Settle Harriers
418 Smith Dylan U17 B Rossendale
419 Soles Sam U17 B Buxton AC
420 Sutcliffe Jonathan U17 B U/A
421 Taylor Ed U17 B U/A
422 Thom Samuel U17 B Keighley and Craven
423 Tighe William U17 B Buxton AC
424 Umpleby Joey U17 B Kendal AAC
425 Walton Jack U17 B Keighley and Craven
450 Barnnet Emily U17 G Dark Peak
451 Beardwood Lottie U17 G Helm Hill
452 Cooke Poppy U17 G :Leeds City Athletics Club
453 Easthope Mia U17 G CFR
454 Field Emily U17 G Bingley
455 Haygarth Lily U17 G Rossendale
456 Holt Briony U17 G Clayton-le-Moors
457 Jones Emily U17 G Wharfedale Harriers
458 Love Holly U17 G Worcester AC
459 Parry Gwyneth U17 G Wrexham AAC
460 Shelbourne Alice U17 G Holmfirth Harriers
461 Targett Minnie U17 G Rossendale
462 Tinman Ella U17 G Rossendale
463 Woodhams Rosie U17 G Dallam
500 Aubrey Jacob U19 B Helm Hill
501 Barthelmes Tobias U19 B U/A
502 Bowen Luke U19 B Ambleside
503 Harrison Adam U19 B Border Harriers
504 Matier Elliot U19 B Border
505 Shelbourne Harry U19 B Holmfirth Harriers
506 Soles Dan U19 B Buxton AC
525 Bunn Fiona U19 G Abingdon AC
526 Burrow Imogen U19 G Helm Hill
527 Corden Heather U19 G Stockport Harriers
528 Durkin Hannah U19 G Ambleside
529 Findlay Eliza U19 G Bingley Harriers
530 Howorth Corinna U19 G Rossendale
531 McGuinness Lily U19 G East cheshire Harriers
532 Merrick Victoria U19 G Bingley Harriers

Comments