TWA Entry List

Posted on April 19, 2017 | Filed Under Earlier Results 

1 Amor Lee M Ellenborough AC
2 Anderson David MV40 Pudsey and Bramley
3 Angus Steve MV40 Keswick
4 Ansell Rick MV50 Tring RC
5 Appleby Paul MV50 NFR
6 Ashcroft Jon MV40 Carnethey
7 Aspinall Claire F Pennine
8 Atherton Chris M Ambleside AC
9 Atkinson Shaun M Ellenborough AC
10 Baddeley Mark MV40 Lincoln Wellington
11 Bark Stephen MV40 Skegness and District
12 Barnes Philip MV50 Pennine
13 Billington Alan MV40 Belper Harriers
14 Bowen David MV60 Pennine
15 Brennan Patrick M Todmorden
16 Brickman Nathan M Belper Harriers
17 Briffett Graham MV40 Highland Hill Runners
18 Brown Graham MV40 Macclesfield
19 Brown Paul MV40 Trawden AC
20 Browne Rowena FV50 Bowland
21 Budd Tim M Glossopdale
22 Burt Stephen MV50 Dark Peak
23 Bush Tom M Pennine
24 Calvert Amanda FV50 Macclesfield Harriers
25 Campbell Richard MV40 Rossendale
26 Chadwick Graham M U/A
27 Clarkson Mark M NFR
28 Clay Chris MV40 U/A
29 Cornforth Paul MV50 Borrowdale
30 Cox Hester FV40 Settle Harriers
31 Crellin Ryan M CFR
32 Cummins Little Dave MV40 Team KOM
33 Curtis Noel MV40 Pennine
34 Daly Peter MV40 Pennine
35 Dean Tracy F Raidlight uk
36 Devine Philip MV50 Kendal AC
37 Driscoll Matthew M York Acorn
38 Dumenil Matt M Pennine
39 Dunbar Stephen MV40 U/A
40 Duncan Alan MV60 Bowland
41 Elliott Paul M Dark Peak
42 Findlay-Robinson Rachel F Keswick
43 Fountain Dave M Wharfedale
44 Foxall Jack M Dark Peak
45 Foxwell Michelle F Ambleside AC
46 Fuller Michelle F Todmorden
47 Gardner Julie FV50 Macclesfield
48 Garner Dave MV40 Todmorden
49 Gibbs Tom MV40 Ambleside AC
50 Gomersall Tom M Bingley
51 Graham Mark MV50 CFR
52 Grant Ben MV60 Harrogate Harriers
53 Greenhalgh Josie FV40 Lostoc AC
54 Harmon Matt M Pudsey and Bramley
55 Harper Rob MV40 Kendal AC
56 Harris James M Black Combe
57 Hawkrigg Natalie F Northern Fells RC
58 Heaney Jonathan MV40 North Sheilds Poly
59 Heron Tony MV40 Dark Peak
60 Hevey Clive MV50 Penine
61 Hills Paul MV50 Pennine
62 Holliday Richard M DH Runners
63 Horn Brian MV60 Borrowdale
64 Horrocks Tim MV50 Pennine
65 Howarth Victoria F Keswick
66 Hulley Matthew MV40 Pennine
67 Huxford Matt M Glossopdale
68 Irving Mark M Bowland
69 Jackson Andrew MV40 Bowland
70 Jeff Nigel MV50 Buxton AC
71 Jepson Judith FV50 Dark Peak
72 Jones Steve M Keswick
73 Kemp Peter MV40 Ellenborough AC
74 Keough Scott MV40 Ellenborough AC
75 Knight Lee M Ambleside AC
76 Kunicka Majka F Penistone Footpath Runners
77 Leonard Miriam F U/A
78 Lewis Jason MV40 Team KOM
79 Lim Danny M Elvet Strider
80 Lloyd Adam MV40 Keswick
81 Lord Harvey M Black Combe
82 Lund Dave M Dark Peak
83 Lund Graham M Bowland
84 Marlow Tony MV50 Chorley
85 Matty Trevor MV50 Dark Peak
86 Mayhew Stephen M U/A
87 McCarthy Jane FV40 Ilkley
88 McFie Andy MV40 Todmorden
89 McGrath Richard MV40 Ellenborough AC
90 McGuire Dave MV40 Wharfedale
91 McKeown Allan MV40 Bowland
92 McLean Alice F Saddleworth Runners
93 McLoughlin Michael MV60 Preston Harriers
94 McMurdo Andy M Pennine
95 Midgley Mark MV50 Bowland
96 Mills Ian M Pennine
97 Morton Muir MV40 Pennine
98 Naylor Donald MV40 Hunters Bog Trotters
99 Newton Lee M Keswick
100 Nutt Sarah F U/A
101 O’Hara Jim M Helsby RC
102 Osipowicz Kasia F Glossopdale
103 Parkin Nicola FV40 Dark Peak
104 Perry Adam M Helm Hill
105 Perry Chris M Dark Peak
106 Perry Martin M Esk Valley
107 Phillips Stefan MV40 Macclesfield Harriers
108 Pierce James MV40 U/A
109 Powell Jean F Wharfedale
110 Pritchard Andy MV40 Buckley Runners
111 Purdy Catriona F U/A
112 Pursell Mark MV40 Pennine
113 Pyke Stephen MV50 Dark Peak
114 Quinn Mike MV40 Esk Valley
115 Ray Nick MV40 Ellenborough AC
116 Richmond Sue F Pennine
117 Roberts Mike M U/A
118 Roberts Phillip MV40 Helsby RC
119 Robinson Mike MV40 Dark Peak
120 Rowley Paul M Pennine
121 Russell Jenny F Northern Fells
122 Scoffer MV40 Borrowdale
123 Seal Howard MV40 CFR
124 Shaw Graeme MV40 York Alpine Club
125 Sheppard Darren MV40 FRamlingham flyers
126 Sidaway Neil MV50 CFR
127 Simpson Paul MV50 Kendal AC
128 Sivewright Spence MV50 Macclesfield
129 Skillicorn Allison F U/A
130 Smith Craig MV50 Keswick
131 Stephen Jill F Hunters Bog Trotters
132 Sunter Albert MV60 Horwich
133 Swindles Paul M Pennine
134 Sykes Dave MV40 Dark Peak
135 Symington Ian M Calder Valley
136 Talbot Neil M Ambleside AC
137 Taylor Brian MV40 Ellenborough AC
138 Taylor Peter MV40 Tattenhall Runners
139 Thwaite Gary M Ellenborough AC
140 Tierney Paul M Ambleside AC
141 Tinnion Calum M Ellenborough AC
142 Tod Alistair M Northern Fells
143 Tyson Jim MV40 Ambleside AC
144 Usher Chris MV40 Newburgh Nomads
145 Vencovsky Daniel M U/A
146 Verjee Sabrina F U/A
147 Waddington Dick MV40 Ilkley
148 Walker Mike M Barnet and District
149 Walker Neil M Altringham
150 Walkingshaw Nina F Howgill Harriers
151 Ward Dave MV40 Pennine
152 Warhurst Ian MV50 Pennine
153 Watson Johnnie MV40 Calder Valley
154 Watson Scott MV50 Elvet Strider
155 Weightman Neil MV50 Erewash Valley
156 Whitaker Helene FV50 Harrogate Harriers
157 Wilkinson Barry MV50 Borrowdale
158 Williams Dave M Ellenborough AC
159 Williams Sharon FV50 North Leeds FR
160 Williamson Bill MV50 CFR
161 Wilson David MV50 Bowland
162 Wilson Troy MV40 U/A
163 Wright Paul MV50 Ambleside AC

Comments